Ücretsiz Vodafone Twitter SMS Servisi

Vodafone, ücretsiz Twitter sms bağlantısı olanağı ile yeniden ortalığı kasıp kavurmayı amaçlıyor :) Kısa aralıklarla yaptığı kampanyalarla sürekli gündemde kalmayı başaran Vodafone, bu sefer de Vodafone Twitter ile kullanıcılarının gönlünde taht kuracak. Daha önceleri diğer ülkelerde olan hizmet, Türkiye'de henüz yeni... Fakat birçok kullanıcısının olması beklenen bu ücretsiz twitter sms hizmeti ile bir çok kullanıcının operatör değişikliği yapacağı tahmin ediliyor.

Şimdi bazıları diyebilir ki "Türkiye'de çok fazla Twitter kullanıcısı yok ki!". Cevaben; "siz kullanmıyor olabilirsiniz ama emin olun Twitter, sanıldığından daha popüler" desek yanlış olmaz... Özellikle son zamanlarda Twitter hesabı alma oranı yükselişte. Twitlemeye başlayan çoğu kullanıcı internet başında geçirdiği zamanı artırıyor ister istemez... Vodafone da bunun farkına varmış olacak ki, ücretsiz olarak twitter bağlantısı imkanı sunuyor.

Kampanyaya katılmak için kısa mesaj gönderme özelliği olan herhangi bir cep telefonuz olması yeterli :) Kampanyaya nasıl katılacağınızı, katıldıktan sonra Twitter hizmetlerini nasıl kullanacağınızı ve diğer merak ettiğiniz soruların cevaplarını Vodafone Twitter SMS sayfasından öğrenebilirsiniz.