Knight Online Dünya Şampiyonası

Daha önce beş kere düzenlenen Knight Online Dünya Şampiyonası organizasyonunun, bu yıl da, binlerce tutkunu biraraya getirilerek altıncısı gerçekleşecek. Peki bu büyük Knight Online organizasyonu ne  zaman? Kısa bir süre sonra gerçekleşecek olan bu büyük buluşmanın tarihi 13-17 Eylül olarak belirlendi ve meraklılarının acele etmesi gerekiyor başvurular için. Çünkü katılım kontenjanı 2300 kişi ile sınırlandırıldı ve neredeyse tüm dünyada ülkeleri yarışmaya katılacak!

Başta Güney Kore, Japonya, ABD ve Türkiye olmak üzere birçok ülkeden katılımcıların hazır bulunacağı Knight Online Dünya Turnuvası için başvurular başladı. Yarışma birinciliği demek, en iyi Knight Online oyuncusu ünvanını da beraberinde getireceği için, yarışma, oyunseverler tarafından çok ciddiye alınıyor.

Her oyuncunun 83. seviyedeki karakterlerle başlayacağı oyun, eşit şartlar altında ilerleyecek. Yarışmanın işleyişi ise şu şekilde:

Japonya, Güney Kore ve ABD gruplarının sırayla karşılaşacağı müsabakalar sonunda toplam galibiyet (total kill) sayısı en fazla olan iki grup finalde karşılaşacak.

Twitter, Facebook ve resmi Knight Online forumları vasıtasıyla dağıtılacak olan ek 100 kişilik kontenjanla birlikte katılımcı kitlesini artırmayı düşünen organizasyona katılım için Knight Online Power-up Store sayfasındaki katılım formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Son bir not; yarışmaya katılabilecek kişiler, bronze premium haricindeki herhangi bir premium hizmetini kullanan oyunculardan seçilecek.