Başarı denemeye karar vermekle başlar. İstanbul - San Francisco [...]
Pier 39


San Francisco’da gezilecek yerlerin başında gelen Pier 39, San Francisco’daki en meşhur iskeledir. Çok sayıda restorant, alış-veriş merkezi ve eğlence yerlerinin bulunmasından dolayı burası çok meşhur olmuş ve turistlerin uğrak noktalarından bir tanesi olmuş. 

Pier 39'da piyanolu merdivenlerden çıkabilir, 20.000 çeşit balığın bulunduğu akvaryumu gezebilir, deniz aslanlarını seyredebilir, 7D Experience’da en son teknolojiye dayanan lazer patlatma oyununun heyecanını yaşabilir, sergilenen gösterileri izleyebilir, boğazda tekne turlarına katılabilirsiniz. 

Sizler için derlediğimiz videoda Pier 39'da kısa bir gezinti yaparak, piyanolu merdivenden çıktık, deniz aslanlarını görüntüledik…

[email protected] email adresinden bana ulaşabilirsiniz.


Pier 39 başlıklı yazı Mehmet Veysel Kizmaz tarafından 06 Haziran 2017 Salı, 08:44 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Hey Sen! Hadi yorum yap...

Cevap yazdığın kullanıcı: Fatih Emre