Yazar, kendisi ile ilgili bilgi paylaşmamış.
Ayın Konusu Yarışması (Şubat 2016)

Herkese merhaba,

Ayın konusu yarışmamızda bir ayı daha geride bıraktık. Oldukça iddialı bir ayın sonunda ortaya çıkan tabloyu aşağıda görebilirsiniz. Ayın konusu ile ilgili bilgim yok diyorsanız, ayrıntılı bilgiye şuradan erişebilirsiniz: http://www.yazarcizer.net/sayfa/3/ayin-konusu-yarismasi

Bildiğiniz gibi, aya özel konularımız ile yarışmamız bir ay boyunca devam ediyor. Bu süreçte toplayabildiğiniz kadar puan toplayıp, sıralamada üst sıralara çıkarak o aya özel hediyelere sahip olabilirsiniz. Hediyelerimizi özenle hazırlayan Betül hanıma teşekkür etmeden cümlemizi bitirmek doğru olmaz, kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz :)

Gelelim geçtiğimiz ayın performanslarına...

Yine harikulade bir tablo ortaya çıktı ve yazarlarımız toplamda 21 yazı yazdılar. Bu yazılar 10.000'den fazla okundu, 40'tan fazla yorumlandı ve yazarlarımıza 13.000'e yakın puan kazandırdı. Geçtiğimiz ayın puan tablosu ise şöyle oldu:


#YazarPuan
1Keziban Sarı4476
2Hatice Ustaoğlu3724
3Ahmet Cebeci1096
4Fatmanur Ceylan953
5Koray Bulut346
6Şevket Saymaz220
7Ömer Karaoğlan205
8Özgür Mavi186
9Lütfi Elci186
10Göktuğ Erzurumlu181

Geçtiğimiz ayın hediyeleri:

  • Dina Nayeri - Bir Çay Kaşığı Toprak ve Deniz

  • R. J. Palacio - Mucize

Image title

Siz değerli yazarlarımıza Şubat ayı yarışmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Mart ayı yarışmamız ile ilgili bilgiler sitemizin sağındaki "Ayın Konusu" bloğunda yer almakta..

Kaleminize sağlık...

Ayın Konusu Yarışması (Şubat 2016) başlıklı yazı Fatih Emre tarafından 01 Mart 2016 Salı, 16:17 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Hey Sen! Hadi yorum yap...

Cevap yazdığın kullanıcı: Fatih Emre