Yazar, kendisi ile ilgili bilgi paylaşmamış.
Ayın Konusu Yarışması (Ocak 2016)

Herkese merhaba,

Yeni yıl ile birlikte yepyeni bir uygulamayı hayata soktuk ve her ay belli konularda yazılar yazan siz değerli yazarlarımıza hediyeler veriyoruz. Bununla ilgili ayrıntılı bilgiye şuradan erişebilirsiniz: http://www.yazarcizer.net/sayfa/3/ayin-konusu-yarismasi

Bilindiği üzere, içinde bulunduğumuz aya özel 2 konu ile yarışmaya başlıyoruz ve yazdığınız yazıların okunma sayıları ve yorumları sizlere bu yarışmada puan kazandırıyor. Her ayın son günü, puan durumunun en üstünde bulunan yazar arkadaşımıza o ayın hediyelerini özel bir takdim ile iletiyoruz :) Özel takdim diyorum çünkü bu konuda gördüğüm en yetenekli arkadaşımız, editörümüz Betül hanım, hediyelerimizi özenle paketleyerek sizlere ulaştırıyor :) Hakkını ödeyemeyiz...

Her ayın özetini, bir sonraki ayın ilk haftası sizlerle paylaşacağız.

Geçtiğimiz ay yarışmamıza 13 yazar arkadaşımız katıldı ve toplamda 21 yazı yazdılar. Bu yazılar 6000'den fazla okundu, 100'den fazla yorumlandı ve yazarlarımıza 10000'e yakın puan kazandırdı. Geçtiğimiz ayın puan tablosu ise şöyle oldu:


#YazarPuan
1HATİCE USTAOĞLU2462
2Esra Lüleci1963
3Şeyma Kaç1632
4Berk can çiğdem639
5Arzu Kapar592
6Fatmanur Ceylan334
7Hatice Koçlar310
8Bilal Kulmac246
9Betül Yavuz222
10yunus emre cankaya191

Siz değerli yazarlarımızın harika yazıları ile bir ayı geride bıraktık. Geçtiğimiz ayın hediyeleri:

  • Ahmet Batman - Korkma Kalbim
  • Şermin Çarkacı - Oyuncu Anne

Image title

Siz değerli yazarlarımıza Ocak ayı yarışmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Şubat ayı yarışmamız ile ilgili bilgiler sitemizin sağındaki "Ayın Konusu" bloğunda yer almakta..

Kaleminize sağlık...


Ayın Konusu Yarışması (Ocak 2016) başlıklı yazı Fatih Emre tarafından 07 Şubat 2016 Pazar, 18:21 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu yazıya 2 yorum yapıldı.
  • Teşekkür ederim hocam inşallah yazarlarımız da beğenirler:)
    • Estağfirullah efendim, ona ne şüphe :) Harikulade bir iş çıkardınız...

Hey Sen! Hadi yorum yap...

Cevap yazdığın kullanıcı: Fatih Emre