Uçurtmalarınıza ip takmayın ,onlara sahip olamazsınız... [...]
Unutmak en büyük ihanettir ve ben sana kıyamam

Unutmak en büyük ihanettir ve ben sana kıyamıyorum.
Ben kimin? Insanlar neyimi seviyor veya neyimden nefret ediyorlar? Nasıl bir insanım? Iyi biri miyim yoksa kötü biri miyim? Evet ben, benim ve bu senin eserin. Beni benden alan da sendin beni ben yapanda. Yıllarca nerden sevdim bu adamı deyip serzenişte bulunduğum ne varsa şimdi şükrediyorum. IYI KI. Iyi ki seni sevdim, iyi ki seni sevdim.
Büyüdüm, güçlendim, hırslandım, öğrendim. Yürekli ve cesur bir kadın oldum. Sana minnettarım sevdiğim. Iyi ki seni sevdim. Iyi ki canımı yaktın, iyi ki beni ağlattın, iyi ki beni sevdin. Ayrı hayatlarda başka başka hikayelerde rol alsakta artık iyi ki gelip geçtin benim hikayemden, iyi ki rol aldık birbirimizin hikayelerinde sevdiğim. Ah ne çok yakışırdı adım adına ve ne çok yakışırdı adım ağzına. Bir de ne çok yakışırdı dudakların dudaklarıma. Güzel adamdın sen sevgili, zordun ama guzel adamdın. Sana diyordum ya hep şuan surda bomba patlasa bana bişey olmaz çünkü sen varsın diye, sen öyle bir adamdın, kudretliydin, heybetliydin, merhametliydin. Sen güzel adamdın. Şimdi sen yoksun ama surda bomba patlasa ben yine korkmam adam. Çünkü ben senin kadınınım.
Teşekkür ederim ,seni unutursam sana ihanet ederim ve ben sana kıyamam sevgilim 

Unutmak en büyük ihanettir ve ben sana kıyamam başlıklı yazı Şevval Altınmakas tarafından 03 Nisan 2018 Salı, 06:24 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Hey Sen! Hadi yorum yap...

Cevap yazdığın kullanıcı: Fatih Emre