Uçurtmalarınıza ip takmayın ,onlara sahip olamazsınız... [...]
Ben hiç sevilmedim..

Hiç sevilmedim mesela. En sevdiğimin en sevdiği olamadım hiç bir zaman. Hiç kimse gözlerimin içinde boğulmadı, kimse bir kaç saniye daha yanımda kalabilmek içinde uğraşmadı uğraşanlarda samimi değildi zaten. Kimse gizli gizli kuytu köşelerde beni izlemedi. Hiç sevilmedim mesela. Kimse herkesten güzel koktuğumu söylemedi bana kokum kimseye oksijen olmadı. Çok güzel kız diyen olmuş mudur bilemem ama kimse kirpik sayımı merak edecek kadar bakmadı gözlerime. Uzun uzun baksalar göz bebeklerimde kendini bulacak adamlarda olmadı değil. Ben göz bebeklerimde onları saklayacak kadar yüceltmiştim onları, ama onlar göz bebeklerime bakacak kadar cesur değillerdi. Belki de bu yüzden beni kimse sevemedi.
        
                                           Ş.A.

Ben hiç sevilmedim.. başlıklı yazı Şevval Altınmakas tarafından 31 Temmuz 2016 Pazar, 07:52 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu yazıya 2 yorum yapıldı.
  • Çok güzel yazmışsın ^^
  • Özgür Sarıer yazdı:
    "Uzun uzun baksalar göz bebeklerimde kendini bulacak adamlarda olmadı değil..."
    Bu ne arkadaş. Sen ben hiç aşık olmadım. Adamları peşimde koşturdum desene.
    Gerçekten seven sevilmemekten şikayet etmez. Gider söylersin, eğer sevdiysen. Biraz kendinde sevmediğin, barışamadığın yönlerin üzerine git. Dünyada aynı cinsten milyonlarca akranın var. Seni özel yapacak şey gözlerin değil, sevgin.

Hey Sen! Hadi yorum yap...

Cevap yazdığın kullanıcı: Fatih Emre