Yazar, kendisi ile ilgili bilgi paylaşmamış.
Hayat Bazen Acıtır

Hayat Bazen Acıtır

Bir hayat bu kadar mı zor ve acılar ile dolu olur... onsuz bir hayat? Bilmiyorum ya belkide kaderim böyle yazılmıştır. Tanıdığım her kızla 1-2 hafta beraber olduktan sonra terkedilmek yada terketmek..
 Ben yoruldum artık bu hayatı bu şekilde yaşamaktan her defasında acı çekmekten her tanıştığım kız yüzünden hayatımın mahvolmasından bıktım... ölmek istiyorum ama ölemiyorum bile onu da beceremiyorum içimde bir korku aklımda delice sorular ve kalbimde onun bıraktığı Koca bir acı...
Belki de değmiyordur ama ne yapalım bendeki de kalp oda aşık olabiliyor. Biliyor musun aşk kelimesini ben demiyorum kalbim kendisi itiraf ediyor. Dilim yalan söyleyebilir lakin kalbim konuşmadığı için sadece gerçek hissi verir... Buda demek oluyor ki sana aşığım sevgili. Bence yine saçmaladım 2 hafta tanıdığım kıza aşık olamam, ben öyle biri değilim... olamam... ama, eğer öyleysem ozaman çok kötü yani ben asla gerçekten aşık olamayacam hatta dahada önemlisi ben hep acı çeken taraf olmaktan öte ben hep yalnızlığa mahkum kalacam... Lakin kendime hakim olabilirsen elbet Birgün bende gerçek aşkı bulup hayata gülümseyerek bakacam.

Hayat bazen acı günler yaşatacak ama önemli olan yılmadan, yıkılmadan, asla ilerlediğin yoldan vazgeçmeden kısacası herşeye rağmen Gülümseyerek Hayata Çelme Takman Gerek. Aksi takdirde üzülen hep biz olacaz. Evet biz masum kırık kalpler...

Hayat Bazen Acıtır başlıklı yazı Barış Akyüz tarafından 13 Temmuz 2017 Perşembe, 07:25 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu yazıya 1 yorum yapıldı.
  • Biraz daha uzatırsan daha iyi duyguyu verebilirsin. Onun dışında çok güzel anlatmışsın, hissettirmişsin...

Hey Sen! Hadi yorum yap...

Cevap yazdığın kullanıcı: Fatih Emre