Yazar, kendisi ile ilgili bilgi paylaşmamış.
Sitem

Önemsenmemezliğin sınırlarını yaşadığım şu dört saattir sadece düşünüyorum... Okuduğum kitaptaki "Ralph" adlı karakterinin yaptıklarından da birşey anlamadım, annemin göstermeye çalıştığı ufacık sevgi göstergesinin temeli olan kahveden de tat alamadım, Zeynep'in tavırlarına da mutlu olamadım... Bugün yine dışlandım... Duygularım tarafından yine başıboş ve derbeder bırakıldım... Bugün yine 4 saat boyunca kapalı bir telefonun içine hapsoldu haykırışlarım... Duyulmadım... Bende birşey duyamadım... Bugün yine 4 saat boyunca merakın ve kaygının ince çizgilerinde dolaşmaya mahkum edildim... Bu ne zor bir cezadır diye düşündüm... Kime dileneceğimi şaşırdım bugün yeniden... Mesafeleri düşündüm... Ruhsal mesafeleri göz önüne getirdim... Bugün yine uzun saatler boyunca ruhunu benden koparışını izledim, yaşlı gözlerle... Bugün yine sana haykırdık, aklım ve kalbim, duymadığını bildiğimiz o dolu sözlerle... Kulaklarını kapattın bugün 4 saat boyunca bize... Sırt çevirdin... Yaktın viran eyledin yine bizi... Sana olan koruma hissimin ilk defa darbe yediği gün oldu bugün... Ben hiçbir zaman bu kadar ağır bir yükü savurmak zorunda kalmadım... Sonra mesaj attım arkadaşa, haber getirsin, ateş olmuş yüreğime... Biliyordum yoksa ateş olup, onu da yakacaktım... Haber getirdi... Yar demiş ki ben müsait olunca insan dönerim... Utandım kendimden... En yoğun zamanlarımda habersiz kalmasına kıyamadığım kadın arkadaşıyla bu haberi gönderince, kül oldum 4 saatin sonunda... Bugün 4 saat sonra ilk defa kül oldum... Sonra estirdiğin o soğuk rüzgarlar ile savruldum... Altı parçamı sana gönderdim... Onlar da yine senin telefonunun içine hapsoldu... Bir parçamı yazıya ayırıyorum... Kalan 3 parçamı yine sana yollayacağım... 3 saat boyunca her bir parçam sana gelecek... Ya küllerimden doğacağım... Yada artık yok olacağım...

Sitem başlıklı yazı Anonim Yazar tarafından 21 Nisan 2017 Cuma, 22:49 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu yazıya 2 yorum yapıldı.
  • Hissetmek çok başka ama hissetirmek daha bir başkadır.. İnşallah küllerinizden bir daha savrulmamak üzere sevilmek için sevmeden doğarsınız. Herşeyin sevginizce olması dileği ile..
    • Şeyhmus Tepeli yazdı:
      Teşekkür ederim... Düşüncelerin sende de vuku bulsun... Kötü şeyler yaşamayasın...

Hey Sen! Hadi yorum yap...

Cevap yazdığın kullanıcı: Fatih Emre