sen benim askıda duran duamsın .. yazıları yazarken kendi iç dünyamı yansıtan sözler [...]
seni içimden terkediyorum (hemde şiirli)

özledim daha ne duruyorsun gelsene adam bilir misin?? sevmeden sevilmek nedemek olduğunu nereden bileceksin bilsen gider miydin?? sevmemezlik  yapar mıydın ki ..

hayat ne kadar zor diye yakınıyoruz ama zor olan insanlar .İnsanlar çok çıkarcı ve nankörler  

özledim işte benim olmayacak birini insan soru işaretleriyle gider mi gitti geri dönememek üzere .kalbin acır ama yapacak birşey yoktur  aşklar hep acıyla biter zaten aşk ayrı düşmektir canından çok sevdiğin saçlarını kesmektir kimsenin saçlarını kestirecek kadar canını yakmayın çünkü bunu kimse hak etmez

 seven bir kadın acısını içinde yaşar 

biliyor musun sevgili okur ben sevemiyorum kalbim sanki mil çekti kimseye inanamıyorum çünkü bir zamanlar benim için sinemaya bile gitmeyen bir insan beni bıraktı hemde hiç suçum yokken ..

her neyse acılar özlemenler oldukça herşeyin değerini anlıyor insan ..hayat çok yaşandıkça güzel huzur buldukça sevdikçe güzel ..

umarım beğemişsindir..

seni içimden terkediyorum (hemde şiirli) başlıklı yazı Aleyna Ceylan tarafından 22 Kasım 2016 Salı, 02:59 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Hey Sen! Hadi yorum yap...

Cevap yazdığın kullanıcı: Fatih Emre