Kitap okumayı çok seviyorum. İnsanların veremediği huzuru, mutluluğu kitaplarda buluyorum. Duygularımı ve düşüncelerimi kağıda dökmek beni çok rahatlatıyor. İçime attıklarımı, kağıda döküyorum. Yaza [...]
Mutluluk

MUTLULUK

Image title

Mutluluk; bir pazar kahvaltısındaki çay kaşığı sesi gibidir. Bir çay kaşığından daha güzel şey varsa, dört çay kaşığıdır.

Düşünsenize dört çay kaşığı.. Bakınız gerçek mutluluk budur. Ailemizle, sevdiklerimizde geçirdiğimiz her an huzurdur, mutluluktur. Bu yüzden mutluluğu çokta uzaklarda aramayın. 

Velhasıl kelam, gün gelir pazar kahvaltısındaki bir çay kaşığı sesine bile hasret kalırsınız.

Mutluluğun anlamı, sahip olduğunuz şeylerden tat almakla başlar. Sahip olduğunuz şeylerin farkına varın. Çünkü farkına vardığınızda anlayacaksınız mutluluğun kıymetini.

Mutluluk; birliktir, beraberliktir, birlikte çay içmektir.  Bir bardak çay bile sizi farklı diyarlara, farklı anılara götürebilir. Sevdiklerinizin kıymetini bilin ve her yeni bir güne gülümseyerek başlayın .

Hayat, mutsuz olmak için çok kısa..


Mutluluk başlıklı yazı Demet Okay tarafından 17 Kasım 2016 Perşembe, 19:06 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Hey Sen! Hadi yorum yap...

Cevap yazdığın kullanıcı: Fatih Emre