Yazar, kendisi ile ilgili bilgi paylaşmamış.
Hayallerin mi?

Image title

Ne bekliyorsun bu hayattan?Aklında muhtemelen sıralandı yapacaklarım dediklerin.Evet bekliyoruz.Mutlu olmak için yada mutlu etmek için kim bilir..

Umut,bir hayal kırıklığı aslında.İnsan, olacak bu değil diye beklemek yerine,belkide hiçbir şey beklememek gerekiyor bu hayattan.Çünkü bizim küçük bir yüreğimiz var ve bunu her umut,her bekleyiş kaldıramaz.Bencil olma sakın yüreğini düşün;yığma yüreğine bekleyişlerini başkalarının ona zarar vermesine izin verme ve o yürek kırılacak belkide hiç düzelmeyecek..Sonra ne olacak biliyor musun kırmasına izin verdiğin yüreğin,seni de fazlasıyla kıracak.Duygularını,hayatı ve en önemlisi:Kendin!Kendini kaybedeceksin.Arayacaksın kendini kafayı yiyeceksin belkide.Çünkü hayat seni düştüğü yerden kaldırmaz,aksine ayağa kalkmaman için yüreğine ağırlık koyacak.Peki şimdi taşıyacak kadar güçlü müsün ?Yoruldun değil mi..?

Üzülüyorsun..Kalp acısı denince evet belki diş ağrısı veya maddi bir acı hissetmiyor kalbin.Ama aslında daha fazla acı çekiyorsun.Bekleyişlerin,hiç hesap etmediğin hayallerin kalbinden taşması mı artık ayağa kalkmana sebeb olacak yoksa bıraktığı izlerini hiçe saymaya çalışarak mı?

Seçim sensin.Bu hayatta hayallerini yaşamak sadece gerçek olmak demek!

Hayallerin mi? başlıklı yazı Şeyma Karataş tarafından 13 Aralık 2015 Pazar, 06:54 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Hey Sen! Hadi yorum yap...

Cevap yazdığın kullanıcı: Fatih Emre