Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliği Öğrencisi ve tasarımcı [...]
Eyvah Eyvah 2

Ata Demirer ve Demet Akbağ’ın başrollerini paylaştığı büyük beğeni toplayan “Eyvah Eyvah” filminin devam filmi “Eyvah Eyvah 2” gerçekten çok hoş bir komedi filmi. Hüseyin Badem’in aşık olduğu Müjgan’a açılması ve evlenmesine kadar süren başlarından geçen binbir macerayı konu alan filmde Ata Demirer ve Demet Akbağ’ın yanı sıra Salih Kalyon, Özge Borak, Beyazıt Öztürk yer alıyor.

Filmde en çok hoşuma giden detaysa filmin tamamen Ege’de geçmesi ve Ege’nin o mükemmel güzelliğini tam anlamıyla filmde görebilmekti.

Aynı zamanda film müzikleri de gerçekten çok hoş yerleştirilmiş. Filmde her an ses efekti veya güzel bir ezgi duyabiliyorsunuz. Kimi zaman sizi duygulandıran kimi zamansa eğlendiren müziklerinse Ata Demirer ‘in imzası bulunuyor.

Ata Demirer bir röportajında devamının olmayacağını söylemişti. Bence de olmaması filmin mükemmelliğinin bozulmaması için doğru bir karardır ama 3.sü çıkarsa da sanırım ilk gideceklerden biri ben olacağım.

Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

İyi Seyirler Herkese :)

Eyvah Eyvah 2 başlıklı yazı Cahit Nuri tarafından 21 Ocak 2011 Cuma, 11:50 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu yazıya 1 yorum yapıldı.
  • Eyvah Eyvah filminin ilkini çok beğenmiştim. Durum komedisi alanında oldukça başarılı bir yapıttı bana göre. 2.sini de kaçırmam, mutlaka izlerim..

Hey Sen! Hadi yorum yap...

Cevap yazdığın kullanıcı: Fatih Emre