Yazar, kendisi ile ilgili bilgi paylaşmamış.
Kardan Adam Gitme

Ne kadarda çok istemiştim duygu ve düşüncelerimi herkesle paylaşmayı ama bir türlü duygu ve düşüncelerimi kimselerle paylaşamıyordum ve sonunda hislerimi kısacık da olsa bir deneme yazıyla ne kadar okunduğunu bilmiyorum ama bir kişi bile okusa bu benim için gerçekten çok büyük gurur mu desem olay mı desem ben kendim yüksek okullar okuyamadım ama eğitime çok önem veriyorum onun için eğitimi ve önemini bu kısa deneme yazısına kendimce yorumladım ben kendim açıklise öğrencisi olarak dahada ileriye gitmeyi düşünüyorum gide bildiğim kadar sizlerede önerim çok okumak gide bildiğiniz kadar gitmek bizim okullu zamanlarımız çok iyi değildi okullar yirmibeş otuz kişilik sınıflar değildi ben kendim bizzat doksan kişilik sınıfta okudum bir öğrenci olarak ön plana çıkmak gerçekten çok zordu daha sonra orta ikinci sınıfa kadar okuyabildim çünkü o zamanlar çalışmak meslek öğrenmek her zaman bir sıfır öndeydi yani o zamanın tabiri koluna altın bilezik çok önemliydi onun için benim bir çok arkadaşımda eğitimini ortaokuldan bıraktı ve bir meslek sahibi oldular yani altın bilezik taktılar ama çok şeyde kaybettik okulumuzu kaybettik kitaplarımızı kaybettik belkide güzel yarınlarımızı kaybettik onun için kardan adamı yazdım duygu ve düşüncemi yazmak için o an içimden geldiği için yazdım sizde çok kitap okuyup eğitiminizi tamamlayın .

onun için kardan adam gitme

saygılar


Kardan Adam Gitme başlıklı yazı Aykut Emeç tarafından 19 Şubat 2018 Pazartesi, 07:02 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu yazıya 2 yorum yapıldı.
  • Nevermind yazdı:
    Yazmak rahatlamak için en güzel yoldur. Kimse okumasa bile siz yazın. Bilginiz de olmasa sorun değil. Kimse hayat şartlarınızı bilmeden sizi yargılayamaz.
  • Bilinmeyen yazdı:
    Yahu neler yazmış siniz resmen okul yillarima döndüm teşekkürler

Hey Sen! Hadi yorum yap...

Cevap yazdığın kullanıcı: Fatih Emre