Yazar, kendisi ile ilgili bilgi paylaşmamış.
Gördüğüne Asla İnanma

Baksana bir etrafına ! Ne görüyorsun ? Gerçekleri mi , yoksa yalanları mı ? Her tarafta maskeli yüzler , sahte insanlar ve sahte mutluluklar ... Yaşam , yalanlar ve gerçekler arasında geçen bir mücadeleye benzer, sen neye inanmak istiyorsan  ona inanırsın , nasıl yaşamak istiyorsan öyle yaşarsın ama hiçbir zaman mutlak gerçeği göremezsin  çünkü sen ancak yalanlarla yüzleşebilecek kadar güçlüsündür , gerçeklerle yüzleşmeye güçün yetmez hiçbir zaman..

Sen , ancak yaşadığın hayatta mutlusundur  , yaşamadığın hayatı bilemezsin. Hayallerle yaşamak süslendirir hayatını , gerçekler o hayallere hiçbir zaman sığmaz , çünkü gerçekler hayallerden daha güçlüdür .Tıpkı yaşamadığın hayatın , senin hayatından daha güçlü olduğu gibi...

Peki sen hangi hayatı yaşamak istiyorsun? Hayalleri mi , yoksa gerçekleri mi? Bunlardan hangisini istiyorsan öyle yaşayacaksın ama gördüğüne asla inanmayacaksın !

Gördüğüne Asla İnanma başlıklı yazı Tayfun Genç tarafından 29 Ocak 2018 Pazartesi, 04:21 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Hey Sen! Hadi yorum yap...

Cevap yazdığın kullanıcı: Fatih Emre