Yazdıklarım ciğerimin, bedenimin, ruhumun, kalbimin bir parçasıdır. Yaralanmış, parçalanmış,harap olmuş bu hayatımızı, yaşanmışlıkları, yaşadıklarımızı olduğu kadar dile getirmeye çalışacağız [...]
Hayat

Hayat.. Hayat değil miydi bizi yerlebir edip,ömrümüzü kasıp kavuran,tersimizi düz,doğrumuzu yanlış eden.Hayat işte acımasız.Güçsüzü bir anda yere vuran, güçlüyü olabildiğince zorlayan,yenik düşeni ezen,galip geleni kıskanan acımasız hayat.Çıkarıyor yaşantımızdan sevdiklerimizi teker teker. Kaybediyoruz benliğimizi,özümüzü,gücümüzü.Sonra ne mi oluyor? Ölmek için yasadığımız bu sacma hayattan göçüp gidiyoruz, yanlız bir kuş gibi.Ölmeyecekmiş gibi yaşıyoruz aslında hayat denilen illeti. Her aldıgımız nefes, yasadıgımız olaylar,kaybettıgımız ınsanlar,boşa gecen zamanlar yoruyor işte insanın bedenini,ruhunu beynini ve kalbini.Olacakmış gibi herşey iyi olacakmış gibi ümitlerimizi,hayallerimizi,duygularımızı sürdürüp gidiyoruz. Allah sonumuzu hayır eyleye..

Hayat başlıklı yazı Emre Alptekin tarafından 09 Ocak 2017 Pazartesi, 22:07 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu yazıya 1 yorum yapıldı.

Hey Sen! Hadi yorum yap...

Cevap yazdığın kullanıcı: Fatih Emre