Odesa Çocuklar İçin Matematik 1.5

Matematik dersi ülkemizde genellikle endişe ile karşılanır. Sevilmeyen ya da en az sevilen dersleri sıralarsak ilk sıralarda yer alır. Tabi bu durum pek hoş bir durum değil, nedeni de galiba eğitim sistemi başta olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı sevdirilmemesinden ve bu dersin tamamen ezbere dayandığının düşünülmesi olabilir. Daha bir çok neden sayılabilir ama burada temel sorunlardan biri olan matematiğin çocuklara daha işin başındayken sevdirilmesinden geçiyor. Tabi bu kişisel fikrim bu nedenle çocuklara yönelik olarak hazırlanmış bir görsel eğitim setini paylaşmayı uygun gördüm.

Odesa Çocuklar İçin Matematik 1.5

Odesa yazılımdan mükemmel bir matematik programı daha... İlkokul 3'e kadar olan seviyedeki çocuklar için hazırlanmış müthiş bir program!

Çocuklar için matematik programı... Çocuklarınıza toplama ve çıkarma'yı rahatça anlatabilmek ve onlara matematiği sevdirmek için hazırlandı!

İNDİR : Odesa Çocuklar İçin Matematik

Odesa Çocuklar İçin Matematik 1.5 başlıklı yazı Diyar1270 tarafından 03 Mayıs 2011 Salı, 14:57 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Hey Sen! Hadi yorum yap...

Cevap yazdığın kullanıcı: Fatih Emre