Bazı sorunlardan dolayı, eklenen yazı/şiirler daha önce bir başka sitede yayınlanmışsa onaylanmayacaktır.
Diğer » Ünlüler Kaç Yaşında?
11 Nisan Pazartesi / / Henüz Yorum Yok / 1.638 defa okunmuş.

Yaş konusu insanlık tarihinin başlangıcından beri hep merak konusu olmuştur. Ancak internetin hayatımıza girmesiyle artık herkes bir ünlünün, futbolcunun, şarkıcının ya da televizyonda gördüğü herhangi birinin yaşını kolayca öğrenebiliyor. Google sayesinde kadınların bile yaşı ortada. Kaç yaşında diye en çok merak edilen ünlüler Hülya Avşar, Türkan Şoray, Deniz Baykal, Devlet Bahçeli, Kenan İmirzalıoğlu, Beren Saat, Tayyip Erdoğan diye sıralanıyor. Şu an hayatta olmayan ancak kaç yaşında öldüğü merak edilen de birçok insan var. Örneğin Fatih Sultan Mehmet kaç yaşında, Kanuni Sultan Sülayman kaç yaşında öldü gibi birçok soru insanların kafasında. Bunları genelde öğrenciler ve gençler merak ediyor. Zira bu önemli kişilerin kaç yaşında öldüğünü bilmeyen pek yetişkin yoktur sanıyoruz. Ünlülerin yaşları konusunda en güvenilir kaynak tabi ki Vikipedia ancak sadece ünlülerin yaşları, şarkıcıların yaşları, futbolcuların yaşları ve doğum tarihleri üzerine bilgi vermek için kurulmuş bazı siteler de var. Bunlardan birinden az sonra bahsedeceğiz. Ancak önce yaşı en çok merak edilen ünlülerden birinin yaşını sizlere aktaralım.

Recep Tayyip Erdoğan 1954 doğumlu. Kendisi her daim yaşı merak edilen bir insan. Yaşını da belli ediyor açıkçası. Kasımpaşa doğumlu olan Tayyip Erdoğan’ın yaşı kadar diğer siyasetçilerin ve liderlerin yaşı da merak konusu. Başbakan kaç yaşında ile ilgili detaylı bir yazı için sizlere http://www.kacyasinda.net sitesini öneriyoruz. Bu sitede ünlülerin yaşları arşivini en detaylı haliyle bulabilirsiniz. Sürekli yeni kişilerin yaşlarının, doğum tarihi ve ölüm tarihinin eklendiği sitede siz de yaşını öğrenmek istediğiniz kişiler hakkında istekte bulunabiliyorsunuz.

Bu kategoride bulunan Altın Fiyatları Yeni Bir Rekor Kırdı başlıklı bir önceki makalemizde altın, altın fiyatları ve altın piyasası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yavuz Yazar isimli yazarın avatarı
Yazar Hakkında :
Yazarlığa Yazarcizer.Net'te başladım. Genellikle beğendiğim sitelerle ilgili yazılar yazıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazarcizer.Net bünyesindeki tüm makaleler
Creative Commons lisansı ile koruma altına alınmıştır.
Bu yüzden kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Eklenen makaleler yayından kaldırılamaz.
Yazılar Yazarcizer.Net'in değil, yazarların sorumluluğu altındadır. Sorgu Sayısı: 69 | Yüklenme Süresi: 0,206