Kısa bir süre sonra üye girişleri e-posta adresi ile yapılacaktır. Hesabınızdaki e-posta adresi güncel olmalı.
ÖNEMLİ DUYURU: 09.02.2015 tarihi itibarıyla geçeceğimiz yeni sistemimize giriş yapabilmeniz için geçerli bir eposta adresine sahip olmanız gerekmektedir. Lütfen sisteme kayıtlı eposta adreslerinizi kontrol ediniz.
Teknoloji » Odesa Çocuklar İçin Matematik 1.5
3 Mayıs Salı / / Henüz Yorum Yok / 1.723 defa okunmuş.

Matematik dersi ülkemizde genellikle endişe ile karşılanır. Sevilmeyen ya da en az sevilen dersleri sıralarsak ilk sıralarda yer alır. Tabi bu durum pek hoş bir durum değil, nedeni de galiba eğitim sistemi başta olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı sevdirilmemesinden ve bu dersin tamamen ezbere dayandığının düşünülmesi olabilir. Daha bir çok neden sayılabilir ama burada temel sorunlardan biri olan matematiğin çocuklara daha işin başındayken sevdirilmesinden geçiyor. Tabi bu kişisel fikrim bu nedenle çocuklara yönelik olarak hazırlanmış bir görsel eğitim setini paylaşmayı uygun gördüm.

Odesa Çocuklar İçin Matematik 1.5

Odesa yazılımdan mükemmel bir matematik programı daha… İlkokul 3’e kadar olan seviyedeki çocuklar için hazırlanmış müthiş bir program!
Çocuklar için matematik programı… Çocuklarınıza toplama ve çıkarma’yı rahatça anlatabilmek ve onlara matematiği sevdirmek için hazırlandı!

İNDİR : Odesa Çocuklar İçin Matematik

Bu kategoride bulunan Ubuntu 11.04 Natty Narwhal ve Ubuntu'nun Avantajları başlıklı bir önceki makalemizde açık kaynak, açık kaynak kodlu yazılım ve neden ubuntu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazarcizer.Net bünyesindeki tüm makaleler
Creative Commons lisansı ile koruma altına alınmıştır.
Bu yüzden kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Eklenen makaleler yayından kaldırılamaz.
Yazılar Yazarcizer.Net'in değil, yazarların sorumluluğu altındadır. Sorgu Sayısı: 82 | Yüklenme Süresi: 0,281